Hardware

ASUS vydá ROG príslušenstvo inšpirované Call of Duty Black Ops 4

hardware novinky

ASUS vydá ROG príslušenstvo inšpirované Call of Duty Black Ops 4

ASUS netreba špeciálne predstavovať ide o spoločnosť s dlhou tradíciou na trhu, ktorá pravidelne zásobuje trh ich produktami. Do portfólia ASUS patria monitory, grafické karty, základné dosky, notebooky, tablety a kopec ďalšieho aj herného príslušenstva.


Tentokrát sa ASUS inšpiroval novou Call of Duty Black Ops 4, ku ktorej predstavil sériu ROG produktov v spolupráci s Activision. Zákazníci, ktorí si zakúpia určité produkty od ASUS dostanú aj herný kľúč k novej Call of Duty Black Ops 4.

Herný PC

Predstavený bol herný desktop , ktorý bude v špeciálne limitovanej Black Ops edícii. Dokopy sa predá po celom svete iba 650 kusov. O výpočtový výkon tejto hernej zostavy sa postará Intel i7-8700K, ktorý bude pretaktovaný na 4,8GHz. O grafiku a vykresľovanie sa postará RTX 2080. Skrinka bude zo špeciálnej Black Ops edície doplnená o RGB led osvetlenie, ktoré podporuje synchronizáciu Aura Sync. Ku tejto hernej zostave dostanete digitálnu kópiu hry v štandardnej edícii.

Základná doska

Nebude tiež chýbať ROG základná doska, ktorá ale ešte nebola predstavená. Zatiaľ o nej nevieme veľa ale už teraz vieme povedať, že pôjde o základnú dosku postavenú na najnovšom Intel čipsete. Bude rovnako obsahovať logo Call of Duty Black Ops 4, nebude chýbať podpora RGB Aura Sync a funkcia pretaktovania “jedným kliknutím”.  Táto základná doska by mala byť predstavená už čoskoro a bude taktiež obsahovať po zakúpení digitálnu kópiu hry v štandardnej edícii.

Monitor ROG Swift PG258Q

Pri tomto hernom monitore pôjde predovšetkým o rýchlosť, monitor podporuje rozlíšenie Full HD (1920×1080) a má natívnu podporu obnovovacej frekvencie 240Hz. Maximálna odozva monitora je 1ms a nechýba tiež podporva Nvidia G-Sync. Táto limitovaná edícia monitora príde v dizajne, ktorý bude obsahovať prvky z hry a rovnako ako pri predošlých produktoch, zákazník, ktorý si zakúpi tento monitor získa digitálnu kópiu hry v štandardnej edícii

Ďalšie doplnky

Asus predstavil tiež ďalšie doplnky inšpirované Call of Duty Black Ops 4 ako napríklad router, klávesnice, myšku, a podložku pod myš. Fotografie jednotlivých produktov nájdete v našej galérii.

asus-black-ops-edicia-1asus-black-ops-edicia-2asus-black-ops-edicia-mb-monitorasus-black-ops-edicia-mb-minasus-black-ops-edicia-gpu-minasus-black-ops-edicia-klavesnica-minasus-black-ops-edicia-mys-minasus-black-ops-edicia-podlozka-pod-mys-minasus-black-ops-edicia-router-min
Tagy
Ukázať viac

Súvisiace články

Back to top button
Close