Hardware

Nové radiátory Thermaltake CL360 ponúknu aj RGB

 

hardware novinky

Nové radiátory Thermaltake CL360 ponúknu aj RGB

Zdá sa, že éra RGB stále nieje na zostupe, dokazujú to stále nové a nové časti hadvéru, ktoré podporujú RGB. S menšou novinkou prišiel Thermaltake, ktorý ukázal, že aj radiátory vodného chladenia môžu ponúknuť RGB.


Nejde tak ani o novinku, ktorá by prišla práve teraz. Thermaltake už má RGB RL360 radiátor v ponuke dlhšiu dobu, avšak doteraz išlo iba o radiátor v hliníkovom prevedení.

Nový radiátor od Thermaltak CL360 Plus RGB bude vyrobený z medi, medené rebrá budú uložené s vysokou hustotou k sebe. Hrúbka radiátoru je 64mm a FPI (Fin per Inch) radiátoru je 14, čo znamená, že vyššími otáčkami ventilátorov značne narastá schopnosť radiátoru odovzdať teplo vzduchu. Radiátor ponúkne 5 možností na pripojenie cez závity G1/4.

Samotné RGB bude mať 24 lediek s podporou 16,8 milióna farieb a bude ho možné ovládať cez softvér od Thermaltake TT RGB PLUS. Prekvapí však hlasové ovládanie, ktoré bude umožnené cez mobilný telefón pomocou aplikácie TT AI Voice Control alebo cez Amazon Alexa Voice Service. Podporovaných bude tiež niekoľko svetelných efektov.

Zdroje
thermaltake
Tagy
Ukázať viac

Súvisiace články

Back to top button
Close