Hardware

Steelseries predstavilo hernú myšku a podložku inšpirovanú CS:GO Howl skinom

 

hardware novinky

Steelseries predstavilo hernú myšku a podložku inšpirovanú CS:GO Howl skinom

Steelseries je predovšetkým známe výrobou produktov navrhnutých pre PC hráčov. Inak to nebude ani v tomto prípade. Steelseries predstavilo Howl limitovanú edíciu myšky Rival 310 a podložky QcK+. Pri návrhu sa inšpirovali populárnym skinom z Counter Strike: Global Offensive – M4A4 Howl.

Rival 310 CS:GO Howl Edition

O myške sa dá povedať, že pôjde o “oskinovanú” myšku Rival 310. O presnosť tejto myšky sa stará TrueMove3 optický senzor, ktorý má citlivosť až 12000CPI. Jej tvar a dizajn je navrhnutý pre najvyšší možný komfort pri hraní. Myške nechýba ani Prism RGB osvetlenie s možnosťami výberu až z 16,8 milióna farieb a podporou synchronizácie s ostatnými perifériami od Steelseries.. Nastavenia si viete prispôsobiť podľa vlastných požiadaviek v softvéri Steelseries Engine 3. Myška sa bude predávať za cenu 79,99€.

QcK+ Limited CS:GO Howl Edition

Tak ako aj pri myške, tak aj pri podložke môžeme povedať, že ide o “oskinovanú ” podložku QcK+ s drobnými rozdielmi. Rozmer podložky je 450x400mm (šxv), s hrúbkou 3mm. Spodná strana podložky je protišmykovo upravená, takže žiadne cestovanie po stole nehrozí. Samotná podložka je vyrobená z micro-vlny. Látka je prispôsobená tak, aby vyhovovala hráčom, ktorí používajú, či už nízke alebo vysoké DPI. Lem podložky je doplnený prešitím. Ak by ste si chceli kúpiť túto podložku zaplatíte za ňu 34,99€.

 

rival-310-howl-minrival-310-howl-2-minrival-310-howl-1-minrival-310-howl-3-minqck-howl-1-minqck-howl-minqck-howl-2-min
Tagy
Ukázať viac

Súvisiace články

Back to top button
Close