Hry

Aj hviezdy ako Megan Fox si vyskúšali novú Forzu Horizon 4

 

herné-novinky

Aj hviezdy ako Megan Fox si vyskúšali novú Forzu Horizon 4

forza-horizon-4

Dátum vydania Forza Horizon 4 sa približuje a Microsoft vydal krátke videá, počas ktorých si mohli jazdenie v novej Forze vyskúšať aj rôzne celebrity – aj s bonusom.

Demo Forza Horizon je už vonku nejaký ten týždeň. Ak ste ho ešte nevyskúšali vrelo vám ho odporúčame, môžete si ho stiahnuť cez Microsoft obchod. Veľkosť dema je približne 27GB, stiahnutie vám teda chvíľku potrvá ale určite to stojí zato.

My sme sa na demo pozreli trošku hlbšie, vyskúšali sme benchmark mód, grafické nastavenia a celkovo sme zhodnotili demo, rovnako aj samotnú hru.

Rovnaké demo si zahrali aj celebrity ako je napríklad Megan Fox, Tyrese Gibson, Cody Walker, Xzibit, Trey Smith, Zedd a Jason DeRulo. Im však Microsoft pridal k hernému zážitku aj niečo navyše. O čo išlo zistíte po pozretí videa.

Dátum plánovaného vydania je 1. Októbra 2018, ak si však predobjednáte Forza Horizon 4 Ultimate edition, hru si môžete zahrať o niečo skôr a to 27. Septembra 2018. Avšak cena Ultimate edície sa pohybuje na úrovni 99,99€. Zatiaľ čo štandardná verzia hry stojí 69,99€.

 

 

 

 

 

 

 

Tagy
Ukázať viac

Súvisiace články

Mohlo by vás zaujímať

Close
Back to top button
Close