Hry

Battlefield V zoznam zbraní a obsahu, ktorý sa objaví v hre

 

Battlefield V zoznam zbraní a obsahu, ktorý sa objaví v hre

Electronic Arts a DiCE dnes odhalili zbrane, doplnky a vozidlá, ktoré budú v Battlefield V ihneď po vydaní.


Na stránkach EA sa objavila novinka, ktorá poodhalila hráčom aké zbrane, doplnky a vozidlá ich čakajú v hre už budúci mesiac. Battlefield V vychádza po odklade 20. novembra 2018 a prinesie do hry 30 hlavných zbraní. Tieto zbrane budú rozdelené medzi classy Assault, Medic, Support a Recon.

Zbrane a systém úprav

Zbrane si budete môcť prispôsobovať podľa svojho herného štýlu po odomknutí špecializácií. Upraviť sa bude dať to, ako sa zbrane správajú z pohľadu damage, presnosti, ovládania, hip fire atď. Avšak nepôjde o takú úroveň úprav, ktorá by vytvorila neférovú výhodu oproti ostatným hráčom. Systém bude fungovať spôsobom, že ak si pridáte na zbrať špecializáciu, ktorá Vám zlepší rýchlosť streľby zbrane, nebude možné už ďalej pridať špecializáciu, ktorá by vylepšila stabilitu. O systéme vylepšovania zbraní budú vývojári ešte informovať. Kompletný zoznam zbraní nájdete na stránkach Electronic Arts.

Krátke a melee zbrane

Battlefield V bude mať 7 krátkych zbraní, medzi ktorými budú pištole aj revolvér. Budete tak mať na výber z P38, Ruby, P08, M1912, M1911, FP-45 Liberator, Mk VI Revolver. Ak vám nezostane nič iné, budete môcť tiež siahnuť po melee zbraniach, ktorých bude hneď 9 a svojich súperov budete môcť premôcť aj s nožíkom, sekerou alebo kriketovou pálkou. V hre nájdete následujúce melee zbrane: British Army Jack Knife, Club, Cricket bat, Hatchet, Kukri, Pickaxe, Scout Knife, Shovel, Solveig Knife.

Stacionárne a ťažké zbrane

Otravuje Vás tank alebo máte problém s lietadlom ? Presne tento problém vyriešia ťažké zbrane. V hre ich bude zo začiatku 5 a ich zoznam je nasledovný: FlaK 38, PaK 40, QF 6 pdr, Vickers HMG Tripod, MG34 Tripod.

Doplnky

Pri boji vám tiež bude pomáhať 16 užitočných doplnkov, ktorými budete môcť doplniť zostávajúce HP alebo náboje spoluhráčom, odhaliť nepriateľov svetlicami alebo ďalekohľadom, vráti sa späť aj spawn beacon. Kompletný zoznam doplnkov: Ammunition Crate, Ammunition Pouch, Flare Gun, Grenade Rifle, M49 Spotting Scope, Medical Crate, Medical Pouch, Panzerfaust 100, PIAT, S 35 Bouncing Betty, SMLE SMoke Grenade Laucher, Sniper Decoy, Spawn Beacon, Sticky Dynamite a Tellermine.

Posily

Poznáte ten pocit, hráte, nech robíte čo robíte situácia je zlá. V tom prípade môžu prísť vhod posily. Posily si viete zavolať, ak máte dostatok squadových bodov. Môžete tak zbombardovať nepriateľov alebo tiež môžete zásobovať svojich spoluhráčov Suply Canister dropom, ktorý bude obsahovať muníciu a heal. Zoznam všetkých 9 posíl: V-1 Rocket, JB-2 Rocket, Sturmtiger, Churchill Crocodile, Supply Canister Drop, T48 GMC 6 pdr AT Half-track, Sd. Kfz 251 Pakwagen.

Vozidlá a lietadlá

V Battlefield V sa objaví hneď na začiatku až 24 rôznych vozidiel a lietadiel. Pôjde o autentické tanky, transportéry, lietadlá a bombardéry z obdobia druhej svetovej vojny. Tankov bude 9: Churchill Gun Carrier, Churchill Mk VII, Flakpanzer IV, Panzer 38(t), Panzer IV, Staghound T17E1, Tiger I, Valentine AA Mk I, Valentine Mk VIII. Transportérov bude o niečo menej, celkovo 5: Kettenkrad, Kubelwagen, M3 Halftrack, Sd. Kfz 251 Halftrack, Universal Carrier. A zoznam nám ukončí 10 lietadiel a bombardérov: Bf 109 G-2, Bf 109 G-6, Blenheim Mk IF, Blenheim MkI, Ju 87 Stuka B-1, Ju 87 Stuka B-2, Ju 88A, Mosquito F Mk II, Spitfire Mk VA, Spitfire Mk VB.

 

Zdroje
ea.com
Tagy
Ukázať viac

Súvisiace články

Mohlo by vás zaujímať

Close
Back to top button
Close