Hry

Do PUBG pribudnú špeciálne skiny s logami známych streamerov

 

herné-novinky

Do PUBG pribudnú špeciálne skiny s logami známych streamerov

pubg-shroud-set

To, že do hier pribúda digitálny obsah je už štandardné. Keďže Playerunknowns’s Battlegrounds je veľmi populárnou hrou aj na twitchi developeri sa rozhodli tentokrát ponúknuť k zakúpeniu skiny s logami známych Twitch streamerov.

Na stránkach k Playerunknowns’s Battlegrounds sa objavila správa, že počas následujúcich pár mesiacov budeme môcť podporiť svojich oblúbených streamerov nákupom špeciálnych skinov. Tieto skiny budú mať na sebe ich logá a mená. Časť peňazí získaná z predaja týchto predmetov pôjde pritom priamo streamerovi, ktorého predmet ste si zakúpili.

Špeciálne skiny si môžete kúpiť rôznymi spôsobmi

Skiny sa budú pridávať do hry postupne a zakúpiť si ich budete môcť iba určitý čas. Prvé predstavené skiny, patria do Skupiny 1 a môžete si ich zakúpiť len do 5. Októbra 2018. To ako jednotlivé skiny vyzerajú nájdete buď priamo v hre alebo v jednotlivých obchodoch spomenutých vyššie.

Skupina 1

V tejto skupine nájdete skiny následujúcich streamerov Ceh9, ddolking555, JennaJulien, KateStark, ko0416, ShoboSuke, Shroud, SkipNhOSPYGEA, WackyJacky101, xChocoBars, ZeratoR zakúpitelné samostatne. Cena za každý skin bude 4,29€, za kompletný set skinov shrouda zaplatíte 12,86€.

 

Tagy
Ukázať viac

Súvisiace články

Mohlo by vás zaujímať

Close
Back to top button
Close