Hry

Forza Horizon 4 demo pravdepodobne už dnes

 

herné-novinky

Forza Horizon 4 demo pravdepodobne už dnes

Forza Horizon 4

Už pravdepodobne dnes si budeme môcť vyskúšať demo Forzy Horizon 4.  Microsoft však nevydal ešte žiadne oficiálne oznámenie, preto sa jedná z našej strany zatiaľ len o špekuláciu. Vychádzame z toho, že demo Forza Horizon 4 bolo pridané do Microsoft Store. Avšak aj keď by nebolo demo dostupné dnes, určite sa tak stane v krátkom časovom horizonte. Približná veľkosť dema by mala byť 27,83GB.

Rovnako nieje jasné, čo všetko bude demo Forza Horizon 4 obsahovať. Minimálne si však budeme vedieť vyskúšať jazdné vlastnosti a PC hráči si budú vedieť vyskúšať ako hra pobeží na ich konfiguráciách, keďže minimálne požiadavky sú nižšie ako to bolo pri Forza Horizon 3.

Oficiálny termín vydania Forzy Horizon 4 je uvádzaný na 1. Októbra 2018. Hra vyjde pre Xbox One a PC. Predobjednávatelia Ultimate edície si budú mocť zahrať hru o pár dní skôr, 27. Septembra 2018. Pripomíname, že Ultimate edícia sa predáva s cenou 99,99€, zatiaľ čo Štandardná edícia stojí 69,99€. Forza Horizon 4 ponúkne celkovo 450 áut, zdieľaný svet v ktorom budete môcť preskúmať Veľkú Britániu v 4k rozlíšení.

Zdroje
wccftech
Tagy
Ukázať viac

Súvisiace články

Mohlo by vás zaujímať

Close
Back to top button
Close