Hry

Forza Horizon 4 si zahráte aj cez predplatné Xbox Game Pass

 

Forza Horizon 4 si zahráte aj cez predplatné Xbox Game Pass

Služba Xbox Game Pass bude obohatená aj o novú Forzu Horizon 4, predplatitelia si tak budú môcť zahrať už aj túto hru za zlomok jej ceny.


Microsoft dnes vydal trailer k pridaniu Forzy Horizon 4 do zoznamu hier, ktoré si môžete zahrať, ak vlastníte predplatné Xbox Game Pass.

Služba Xbox Game Pass

Ak ešte nepoznáte službu od Microsoftu Xbox Game Pass, možno je práve dnes ten správny čas kedy ju vyskúšať. Jedná sa o službu cez ktorú získate prístup ku viac ako 100 hrám za mesačný poplatok. Samozrejme nutnosťou je byť majiteľom Xbox konzoly.

Hrajte nové exkluzívne hry pre Xbox v deň ich vydania

Zahrať si môžete hry ako Sea of Thieves, State of Decay 2 a Forza Horizon 4 v rámci predplatného Xbox Game Pass už v deň ich uvedenia do predaja. V ponuke sú samozrejme aj ďalšie hry ako napríklad Metro 2033 Redux, Rocket League, HITMAN, DiRT 4, Rise of the Tomb Raider a kopec ďalších úspešných herných titulov. Kompletný zoznam nájdete na stránkach Microsoftu. Hry sú pridávané a odstraňované z katalógu priebežne.

Ako to funguje

V prípade, že ste službu ešte nevyskúšali môžete si ju vyskúšať bezplatne na dobu 14 dní. Inak potrebujete predplatné Xbox Game Pass, ktoré môžete získať zakúpením priamo cez konzolu Xbox One alebo cez Microsoft Obchod za cenu 10€ na jeden mesiac. Druhou možnosťou je nákup cez rôznych predajcov na internete. Cena za takto zakúpený Xbox Game Pass vychádza už od 3,99€ za 1 mesiac, pokiaľ ste ešte nevlastnili žiadny Xbox Game Pass. V prípade, ak áno máte možnosť zakúpiť si predplatné na 3 mesiace za 29,99€. Alebo predplatné na 6 mesiacov za 50€.

 

Ďalšie výhody a zľavy s predplatným Xbox Game Pass

Hráči s predplatným Xbox Game Pass môžu ušetriť až 20 % pri kúpe hier pre Xbox One z aktuálneho katalógu a získať ďalšiu až 10 % zľavu pri kúpe akéhokoľvek doplnku hry pre Xbox One. Zľavy sú určované z  cien v obchode Microsoft Store a poskytujú sa postupne podľa dátumu globálneho uvedenia hry na trh. 31 až 90 dní od dátumu uvedenia hry na trh dostanú členovia až 10 % zľavu z ceny v Microsoft Store. Po 90 dňoch od dátumu uvedenia hry na trh získajú členovia 20 % zľavu. Na doplnky k hrám získajú členovia s predplatným Xbox Game Pass až 10 % zľavu odo dňa vydania doplnku.

Tagy
Ukázať viac

Súvisiace články

Mohlo by vás zaujímať

Close
Back to top button
Close