Hry

Hotfix PUBG pre Update #22

 

herné-novinky

Hotfix PUBG pre Update #22

Update #22, ktorý prišiel na live servery pubg začiatkom októbra priniesol do PlayerUnknown’s Battlegrounds nový rank systém, prerobený systém výberu máp, trading skinov, zjednodušený systém výberu healov a granátov, a mnoho ďalších vylepšení.


Najnovší Update #22 obsahuje aj zmenu týkajúcu sa výberu regiónu na ktorom hráči hrajú. Región už nieje možné vyberať manuálne, hra to urobí automaticky podľa vašej polohy a vašej odozvy na jednotlivé servery.

Avšak kopec hráčov sa stretlo po aktualizovaní hry s problémom kedy protihráči, spoluhráči, alebo hráč samotný, lagovali. Nový vylepšený systém automaticky detekuje ping hráčov na základe, ktorého určí región, na ktorom bude hráč hrať. V systéme sa však objavila chyba, ktorá zle prepočítavala ping (odozvu) hráčov a tým ste sa mohli ocitnúť na servery v regióne, kde ste mali zvýšený odozvu.

PUBG team behom posledných 24 hodín nasadil prvotnú opravu Hotfix PUBG Update #22, ktorá zabráni tomu aby hra vyberala hráčom nesprávny región. Team developerov naďalej pracuje na finálnej oprave, ktorá by do hry mala byť implementovaná v priebehu následujúceho týždňa. Táto finálna oprava bude tiež obsahovať zmenu, ktorá bude vytvárať teamy na základe lokácie hráčov a jazyka, ktorým hovoria.

Team developerov sa tiež ospravedlnil hráčom za spôsobené problémy, ktoré sa vyskytli pri Update #22.

Tagy
Ukázať viac

Súvisiace články

Mohlo by vás zaujímať

Close
Back to top button
Close