HryVideá

Hry s Xbox Live Gold – Apríl 2019

Ak vlastníte konzolu Xbox a súčasne ste majiteľom Xbox Live Gold účtu, Microsoft má pre Vás nachystané každý mesiac hry, ktoré si môžete prostredníctvom gold členstva zahrať dočasne zadarmo.


Microsoft zverejnil štvoricu herných titulov v celkovej hodnote 110 dolárov, ktoré budú dostupné pre hráčov s Xbox Live Gold predplatným v priebehu mesiaca apríl k hraniu zadarmo.

Tešiť sa môžete na následujúce hry:

  • The Technomancer (39,99€) – ide o akčné RPG, ktoré sa odohráva na Marse a k hraniu bude od 1. apríla do 30. apríla, teda celý mesiac.
  • Outcast – Second Contact (39,99€) – žánrom tejto hry je akčná adventúra, ktorá sa tiež odohráva mimo našej planéty, konkrétne na planéte Adelpha, ktorú môžete preskúmať v otvorenom svete od 16. apríla do 15. mája.
  • STAR WARS Battlefront II  – príbeh hviezdnych vojen trošku v historickom prevedení, kedy sa hlavný dôraz kládol na singleplayer, ak Vás neodradí zastaralá grafika, môžete s hrou stráviť príjemných pár dní od 1. do 15. apríla.
  • Tom Clancy’s Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 – ide o akčnú hru, ktorá sa odohráva v budúcnosti, príbeh hry sa píše v roku 2013 kedy americká armáda nasadzuje do boja systém super vojaka, môžete si tak zaspomínať na staré časy s touto akčnou strielačkou už od 16. apríla do 30. apríla.

 

Tagy
Ukázať viac

Súvisiace články

Back to top button
Close