Hry

PUBG PC 1.0 Update #22

 

herné-novinky

PUBG PC 1.0 Update #22

Najnovší update #22, ktorý príde začiatkom októbra prinesie do PlayerUnknown’s Battlegrounds nový rank systém, prerobený systém výberu máp, trading skinov, zjednodušený systém výberu healov a granátov, a mnoho ďalších vylepšení.

Rank systém, tabuľka, výber regiónu

V PUBG nás opäť čaká viacero zmien ako prvú si predstavíme zmenu, ktorá sa týka výberu regiónu. Od tohto updatu výber regióna na ktorom budete hrať bude automatická a región za vás vyberie samotná hra, podľa toho kde sa nachádzate. V prípade, že budete v parte s hráčmi, ktorí sa nachádzajú na rôznych miestach na svete hra vyberie najlepší región podľa zloženia party.

Pribudne tiež rank systém v ktorom nás čaká celkovo 8 rôznych rankov (Bronze, Silver, Gold, Platinum, Diamond, Elite, Master, Grandmaster). Rank sa bude určovať podľa bližšie nešpecifikovaných rank bodov. Na získanie prvého ranku bude nutné odohrať 10 zápasov.

pubg-rank-system_1-minpubg-rank-system_2-min
 

Výber máp

Pokiaľ už ste unavený z pomeru hier v ktorých hráte Miramar oproti Erangelu, čaká vás príjemná zmena. Update #22 prinesie so sebou tiež výber máp. Budete si môcť vybrať, konkrétne ktoré mapy chcete hrať. V ponuke budú všetky mapy samostatne teda nie systémom ako ho poznáme aktuálne “All”, “Battle-Royal”,  “Mini-Royal”.


 

Skin trade systém

Do pubg pribudne tiež zaujímavý systém pre trading skinov. Budete si môcť tak zameniť skiny s nižším tierom za vyšší. Podmienkou bude do systému vložiť 10 itemov s rovnakým tierom, naspäť dostanete jeden s o level vyšším tierom. Táto výmena bude tiež spoplatnená istým počtom BP, avšak zatiaľ sa nehovorí o presnej sume pre testovacie účely je nastavených 1000BP.


 

Rýchly výber healov, granátov

Čaká nás tiež zmena pri výbere granátov a healov. Granáty a healy budú fungovať tak ako fungovali doteraz, pribudne však “okrúhle” menu pre voľbu medzi rôznymi druhmi healov a rovnaké menu dostanú aj granáty. Menu bude rovnaké ako ho poznáme pri výbere rôznych emócií.

pubg-rychly-vyber-healu-minpubg-rychly-vyber-granatov-min
 
 
Update #22 je aktuálne testovaný na test serveroch a do hry bude pridaný po tom ako sa overí jeho stabilita. Samozrejme s updateom ako už býva zvykom prídu aj rôzne opravy chýb. V prípade, že si chcete prečítať kompletný zoznam opráv a zmien môžete tak urobiť na stránkach pubg.

Tagy
Ukázať viac

Súvisiace články

Mohlo by vás zaujímať

Close
Back to top button
Close