Hry

PUBG PC 1.0 Update #23

 

herné-novinky

PUBG PC 1.0 Update #23

Nový update, ktorý príde do PlayerUnknown’s Battlegrounds prinesie hneď niekoľko zmien a noviniek. Medzi tie hlavné patrí určite nová zbraň Skorpion, nový nastaviteľný herný režim a zmeny viditeľnosti modrej zóny.


Prinášame Vám prehľad najpodstatnejších noviniek, ktoré prinesie do PUBG najnovší Update #23, ktorý je práve testovaný na test serveroch. Kompletný release note k updatu #23 nájdete na webových stránkach pubg.

Skorpion

Nová zbraň Skorpion sa bude dať nájsť na všetkých mapách, ponúkne dve režimy streľby – single fire a full auto. Zbraň bude používať 9mm náboje, ktorých bude v zásobníku 20. Pri použití vylepšenia extended magazine bude týchto nábojov v zásobníku až 40. Na zbraň bude možné tiež pridať niekoľko ďalších vylepšení, ktoré zlepšia jej použitie a presnosť, ako je napríklad red dot, suppressor, half grip, light grip, laser sight. Použiť bude možné tiež micro uzi stock a už spomínaný extended magazine.

Lobby patch notes

Pribudne tiež funkcia pomocou, ktorej si budete môcť pozrieť priamo v hernej lobby poznámky k najnovším updateom a novinky, ktoré tento update prináša, bez toho aby ste museli navštíviť stránku.

Gameplay

Zmeny pribudnú aj do samotného gameplayu, ktoré prinesú zmenšenie recoilu pri streľbe so zbraňou P18C. Zmení sa tiež stupeň prehľadnosti, respektívne neprehľadnosti cez modrú zónu, kedy sa po predchádzajúcom update hráči sťažovali nato, že viditeľnosť za modrú stenu zóny je veľmi slabá. Po novom Update #23 sa zlepší práve táto viditeľnosť cez stenu modrej zóny.

Do hry bude pridaná tiež “pomôcka” pre nových hráčov, kedy bude môcť hráč vidieť na svojom monitore pomôcku pre klávesy, ktorá bude ukazovať na akú fuknciu, ktorá klávesa slúži. Táto pomocná funkcia sa bude zobrazovať nad minimapou, defaultne bude zapnutá ale bude ju možné vypnúť v menu hry.

 

Zdroje
pubg
Tagy
Ukázať viac

Súvisiace články

Mohlo by vás zaujímať

Close
Back to top button
Close