Hry

PUBG sa pripravuje na Halloween pridaním nových skinov

 

herné-novinky

PUBG sa pripravuje na Halloween pridaním nových skinov


Do PlayerUnknown’s Battlegrounds dnes pribudli k zakúpeniu nové skiny, ktoré sú charakteristické svojou tematikou k Halloweenu. Implementovaný na Live serveroch bol tiež najnovší Update #23.


Nové PUBG skiny boli pridané do hry po údržbe a je si ich možné zakúpiť už teraz, priamo z prostredia hry. K dispozícii budú štyri sety skinov: Killer Clown, Maniacal Butcher, Ancient Mummy, a Bloody Nurse. Samotné časti skinov bude možné si zakúpiť samostatne alebo ako kompletný set za zvýhodnenú cenu. Celý set Maniacal Butcher je dostupný k zakúpeniu aj za in-game peniaze, konkrétne ide o 10,000 BP. Časti skinov sa budú predávať od 2,50USD až po 20,99USD za celý Bloody Nurse set.

Do PUBG tiež pribudne Haunted Pumpkin Mask, ktorá bude dočasne dostupná pre hráčov, ktorí budú hrať hru od 25.10 – 7.11. Bude ju možné však získať aj natrvalo hraním squadov. Uplatnenie bude prebiehať cez Player Care Package.

Tento týždeň bude tiež prebiehať screenshot súťaž na oficiálnum twitter účte o jeden z troch setov skinov, ak by ste sa do nej chceli zapojiť treba pozorne sledovať oficiálny twitter účet PUBG.

 

Zdroje
pubg
Tagy
Ukázať viac

Súvisiace články

Mohlo by vás zaujímať

Close
Back to top button
Close