Kompletné pravidlá súťaže o Steam herný kľúč

 

Pravidlá súťaže

  1. Dajte nám Like na našej Facebook stránke
  2. Zdieľajte hociktorý náš článok zverejnený v týždni, v ktorom súťaž prebieha na Vašom Facebookovom profile. Článok môžete zdieľať po kliknutí na ikonu facebooku pod príslušným článkom alebo priamo cez našu facebookovú skupinu. Zdielaný príspevok musí byť nastavený ako “verejný”
  3. Kliknite na zapojiť sa a vyplňte správne všetky údaje (Meno na Facebooku, váš email)

Ako sa zapojiť

Do súťaže sa môžete prihlásiť pomocou formuláru uverejneného nižšie počas trvania súťaže, kliknutím na “Zapojiť sa” a následným vyplnením požadovaných údajov. Podmienkou na získanie výhry je dať nám like na Facebooku a zdielať hociktorý náš článok zverejnený v týždni, v ktorom súťaž prebieha. Aby sme vedeli dostatočne overiť splnenie podmienok súťaže, súťažiaci pri zdieľaní nášho článku, musí nastaviť zdieľaný príspevok ako verejný.

Účel a nakladanie s údajmi

Súťažiaci musí vyplniť všetky požadované údaje správne (meno na facebooku a email). Vyplnené údaje budú použité a spracované výlučne na účely vyhodnotenia a overenia splnenia bodov súťaže súťažiacim. Údaje budú ukladané do nášho systému maximálne po dobu dvoch týždňov od ukončenia súťažného kola a následného vylosovania výhercu. Následne budú všetky údaje zo systému vymazané. Prístup k týmto údajom má iba organizátor súťaže.

Vylosovanie a odovzdanie výhry

O vylosovanie sa postará náš systém, ktorý vyberie náhodne výhercu zo všetkých súťažiacich. Výhra (herný kľúč) bude výhercovi odoslaná prostredníctvom e-mailu, ktorý uviedol súťažiaci pri registrácii do súťaže a meno výhercu bude zverejnené na našich stránkach. Doručenie výhry je možné iba prostredníctvom e-mailu, ktorý súťažiaci vyplnil pri registrácii do súťaže a v prípade nesprávneho vyplnenia e-mailu, nie je možné výhru doručiť iným spôsobom. Výherca nemá nárok na výmenu výherného kľúča, ani v prípade ak danú hru už vlastní.

Vylúčenie zo súťaže

Zo súťaže sú vylúčení všetci členovia tímu eGamer.sk a ich rodinní príslušníci. Zo súťaže môže byť vylúčený súťažiaci, ktorý nesplnil alebo nie je možné overiť splnenie všetkých podmienok súťaže (súkromný profil), vyplnené nesprávne údaje a pod. Organizátor nenesie zodpovednosť za zle vyplnené údaje súťažiacim (e-mail, meno na Facebooku).

Back to top button
Close