NezaradenéZaujímavosti

Odhalené detaily Razer Phone 2 po uniknutí benchmarkov

 

Odhalené detaily Razer Phone 2 po uniknutí benchmarkov

Razer potvrdil, že pracuje na vývoji druhej generácie telefónu Razer Phone 2. Aj keď o dátume vydania sa stále nehovorí, teraz vďaka Geekbench sa môžeme pozrieť aspoň na základné hw vybavenie tohto telefónu.

razer-phone-2-geekbench

V samotnom benchmarku sa ukazuje, že telefón Razer Phone 2 bude mať rovnako ako jeho predchodca 8GB pamäte RAM. O výpočtový výkon sa postará 8 jadrový procesor od Qualcomm, aj keď to benchmark priamo neuvádza pravdepodobne pôjde o Snapdragon 845. Verzia Androidu, ktorá sa nachádzala v telefóne počas benchmarku bola 8.1.0, teda išlo o Android Oreo. Telefónu sa podarilo získať v benchmarku s využitím jedného jadra skóre 2026 a s využitím všetkých jadier získal telefón skóre 8234.

Razer má aktuálne na ich US stránke spustené časovo obmedzené promo. Počas ktorého si US zákazníci môžu zakúpiť prvú generáciu Razer Phone so zľavou $300. Konečná cena pre zákazníka za telefón bude teda $399, z pôvodnej ceny $699. Čo môže značiť snahu o vypredanie posledných zásob prvej generácie zo skladov, pred uvedením druhej generácie. Na získanie zľavy stačí iba pri nákupe uviesť promo kód WOOHOO.

Zdroje
techspot
Tagy
Ukázať viac
Back to top button
Close