Nezaradené

Plánovaná údržba webovej stránky

 

Dnes nás čaká dlhodobo plánovaná údržba stránky, počas ktorej www.eGamer.sk a s ňou spojené stránky nebudú dostupné. Najskôr prejdeme do režimu údržby, ktorej plán spustenia je približne o 11:45. Od tohto bodu webová stránka nebude dostupná. Avšak okolo 12:00 očakávame úplný výpadok webovej stránky a s ňou spojených služieb.

Dôvodom údržby je migrácia stránky z aktuálnych webových serverov na ktorých stránka beží a s tým spojená zmena DNS. Keďže v priebehu posledných pár týždňov sme zaznamenali, že načítavanie stránky zo servera nieje presne podla našich predstáv rozhodli sme sa presunúť stránku na iný server. Na presune bude pracovať tím odborníkov teda by sa malo jednať z pohľadu možností o čo najkratší výpadok.

Na opätovné spustenie služieb a redakcie si vyhradzujeme predbežne jednu hodiny od spustenia údržby. Teda už približne o 12:45 by stránka eGamer.sk mala byť dostupná. Pravdepodobne však pôjde o oveľa kratší výpadok.

Za dočasný výpadok sa vopred ospravedlňujeme, ide však o nutné zlo, ktoré dúfajme bude viesť ku skvalitneniu a lepšej dostupnosti eGamer.sk

Ukázať viac
Back to top button
Close